Published On: 21 Prill, 2016

Ilir Deda ndërron rreshtimin politik

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje akuzon opozitën siç e quan ai, të pabashkuar, pasi sipas tij, këta të fundit më shumë energji shpenzojnë duke u akuzuar ndërmjet vete sesa që merren me të pabërat e Qeverisë.

“Qytetarët as që po mirren më me degradimin e politikës, që tani është duke ua mbytyr edhe një pikë shprese që kishin”, thotë Deda.

Madje ai thotë se refuzon të jetë pjesë e këtij, siç e quan ai, degradimi, njofton gazetablic.com

“Rirreshtimi politik për ta nxjerrë Kosovën prej mënyrës së qeverisjes diletante që dominon te ne qe gati 17 vite (!!!) është më se i domosdoshëm. Dhe do të ndodhë”, ka përfunduar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...