Published On: 8 Korrik, 2016

Ilir Deda i jep fund beqarisë, zyrtarizon martesën me Donikën (Foto)

Deputeti Ilir Deda është martuar me Donika Dauzën. Këtë e ka bërë të ditur vet ai në facebook.

Ish deputeti i VV’së, tash i pavarur, dhe tashmë bashkëshortja e tij janë në pritje të një fëmije, shkruan Gazeta Express.

Ai para pak minutash ka publikuar një fotografi të duarve të tij dhe bashkëshortes me unaza të martesës.

“Po, e bëmë”, ka përshkruar fotografinë deputeti, dhe ka etiketuar Danuzën. /GazetaExpress/.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...