Published On: 11 Maj, 2016

Ilir Deda: Fadil Vokrri është 200 herë ministër më i mirë se Thaçi e Hoxhaj (Video)

  • Ilir Deda ka dhënë kritika të shumta për politikën e jashtme të Kosovës.

Ai ka deklaruar në emisionin “Republika” në Tribuna Channel se Kosova kurrë nuk ka pasur politikë të jashtme, duke e quajtur mospranimin në UNESCO si një prej dështimeve më të mëdha të Kosovës.

Deda madje ka pohuar se Fadil Vokrri është 200 herë ministër më i mirë për politikën e jashtme se sa Hashim Thaçi dhe Enver Hoxhaj.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...