Published On: 29 Maj, 2017

Ilaz Morina & Merita Hoti, çifti i maturantëve më simpatik nga Rahoveci

Të rinjtë Ilaz Morina dhe Merita Hoti duket se e meritojnë epitetin e çiftit ma të mirë të maturantëve apo më simpatik nga Rahoveci. Fotoja është dërguar nga një lexues i gazetës Shqiptari.eu.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...