Published On: 5 Tetor, 2016

Ikën edhe Hafizi: “Nuk jam më pjesë e Partisë Socialiste”

Pak ditë pasi zyrtarizoi largimin nga PS Ben Blushi, një tjetër deputete largohet nga Partia Socialiste.

Ajo është Mimoza Hafizi e cila edhe më herët ka dalë në mbështetje të Blushit, i cili ka kritikuar qeverinë dhe partinë ku bënte pjesë. “Formalisht dhe praktikisht nuk jam më pjesë e PS”, ka deklaruar Hafizi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...