Published On: 17 Tetor, 2016

Identifikohet viktima që iu pre koka nga aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës

Policia e Tiranës ka mundur të identifikojë viktimën që humbi jetën mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Ai është 63-vjeçari Hysen Vrapi, i cili u përplas për vdekje nga një makinë, teksa po tentonte të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Vendngjarja e aksidentit i ngjante skenës së filmave horror, pasi viktimës i ishte prerë koka nga përplasja e fortë e makinës. Drejtuesi i mjetit u ndalua nga policia dhe është shoqëruar në komisariat.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...