Published On: 28 Qershor, 2016

Identifikohet viktima e aksidentit në autostradë, ja ku e kishte ndaluar makinën

Një aksident ndodhi këtë të martë në autostradën Durrës-Tiranë ku një 27-vjeçar nga Fieri u përplas për vdekje nga një automjet, sapo doli nga makina e tij të cilën e kishte ndaluar buzë rrugës.

Dorian Shehu udhëtonte me një makinë Mitsubishi, ku për arsye ende të panjohura e ka ndaluar makinën në rrugë, në krahun e korsisë për shpejtësi normale. Gjysma e makinës ishte ende në rrugë dhe shoferi nuk e kishte nxjerrë totalisht jashtë autostradës. Sipas një njoftimi të policisë, 27-vjeçaari nga Fieri është përplasur për vdekje teksa ka qenë duke dalë nga makinë.

Një automjet tjetër që ecte në këtë krah të korsisë në autostradë, tip Volkswagen që e drejtonte një person me inicialet A.Gj, e ka marrë para të riun nga Fieri duke e lënë të vdekur në vend. Makina ka vijuar të eci edhe për pak metra duke hapur më tej krahun në anë të autostradës.

Kjo video e publikuar nga Jeta Osh Qef shfaq dy makinat e përfshira në aksident dhe mënyrën si kishte ndaluar në rrugë Mitsubishi me targe AA 971 LJ. /Gazeta Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...