Published On: 5 Prill, 2016

Ibrahimovic pensionohet nga futbolli?

  • Zlatan Ibrahimovic nuk e ka përjashtuar mundësinë e pensionimit nga futbolli në fund të sezonit

Zlatan Ibrahimovic i ka shtang të gjithë. Ylli i Suedisë nuk e ka përjashtuar mundësinë e pensionimit nga futbolli në fund të sezonit. Ai ka kontratën me PSG-në deri në fund të këtij sezoni.

“Gjithçka mund të ndodhë, më mirë ta lësh futbollin kur je ende në formë të mirë. Njerëzit kështu do ta kujtojnë më mirë se çfarë kam bërë në vitet e fundit. Të shohim se çfarë mund të ndodhë. E ardhmja duket pozitive dhe është tashmë e vendosur, vetëm këtë mund të them”, ka deklaruar ai.

Ish sulmuesi i Interit, Juventusit, Milanit, Barcelonës, Ajaxit dhe Malmos ka oferta nga liga të ndryshme. Por, vetëm gjatë verës mund ta kuptojmë vendimin e vërtetë të Ibrës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...