Published On: 12 Shkurt, 2016

Ibrahim Kelmendi uron arrestimin e shpejt të Musa Xhaferrit

Miku i afërt i Ali Ahmetit, Ibrahim Kelmendi, ka uruar që sa më shpejtë Prokuroria speciale ta arrestojë Musa Xhaferin, shkruan “Lajm”.

“FATIME FETAI – PROKURORE E PROKURORISË SPECIALE NË SHKUP,
SOT U BË HIT ME PADITË QË I NGRITI KUNDËR PUSHTETARËVE TË KRIMINALIZUAR…

Uroj që ndokush t’i përkthej padinë dhe kërcënimet që publikoj sot në konferncë shtypi Prokurorja Fatime Fetai.
Uroj që përmes padisë se radhës t’ia vë prangat edhe Musa Xhaferit!

Uroj që edhe në Kosovë dhe Shqipëri të kemi nga një Fatime!”, ka shkruar Kelmendi në Facebook.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. mali thotë:

    Ibrahim Kelmendi Miladin Popovici2. Krye spiuni trathetari i tana llojeve,Misioneri dhe formuesi i bandes vrasese ne Kosove.

    Lista e kriminelve dhe hajnave qe duhet te merret Gjykata Speciale, ashte e gjate duke filluar nga kryet e bandes komuniste, hartuesit dhe projektuesit e perkrahesit e krimit Fatos Klosi Fatos Nano Koco Danaj Skender Gjinushi Dilaver Goxhaj Bedri I. Rexhep Q. Adem D. Ibrahim K. Xhavit H. Bardhyl M. Hashim Th. Kadri V. Azem S. Xhabir Zharku F. Lima Sali V. Sabit G. Rexhep S. Jakup K. Ali A. Fazli V. Musa Xh. keta ishen disa nga kryesoret komandantet e krimit, komisaret politike R.Qosja Adem D. Ibrahim K. Xhavit H. Azem Syla jan krye banda qe barten krimin ne Kosove perpiluan listat pregaditen vrasjet e kundershtareve politike. Nese nuk i arreston Specialja te japin pergjegjesi, kur ska me ardhe Drejtsia ne vend dhe kurr nuk ka me u qetsu Kosova.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...