Published On: 24 Shkurt, 2016

Ia kallin kerrin ministrit Memli Krasniqi (Video)

Sonte pas mesnatës, rreth orës 2, persona tash për tash të panjohur ia kanë vënë zjarrit veturës së Ministrit të Bujqësisë, Memli Krasniqi.

Burime të Indeksonline thonë se vetura është djegur me koktej molotovi në Breg të Diellit në Prishtinë.

Indeksonline do t’ju informojë në vazhdim për këtë ngjarje.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. dauti thotë:

    Mos e demtoni pasurine e Kosoves, veturat nuk kane faj, kjo veture luksoze eshte blere me para qe merren nga xhepi yne, nga kafshata e pergjysmuar e femijeve tane. Mos e hodit samarin kur gomari ka faj. Vetura te shtrenjta dhe te shpejta e liksoze u duhen qeveritareve tane se kane rruge te gjata, krejt marshuta e tyre zhvillohet ne distance prej 100 km, prandaj u duhen vetura te shpejta. Mos i nhucni veturat o truthate.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...