Published On: 11 Gusht, 2016

Ia çon mamit gabimisht këtë foto, përgjigja e saj do t’ju habisë (Foto,+16)

Të gjithëve na ndodh që kur tentojmë t’i dërgojmë dikujt foto, ngatërrojmë emër dhe ky imazh përfundon në adresë të dikujt tjetër.

Por, situata bëhet akoma më e rëndë kur ky mesazh shkon në duart e mamit apo babit.

Një adoleshente ka bërë një foto provokuese me gjoks zbuluar enkas për të dashurin e saj, por gabon.

Kur e kuptoi se çfarë kishte bërë nuk i ngeli gjë tjetër veçse të tregonte të vërtetën se fotoja ishte për dikë tjetër.

“OMG, mam kjo nuk ishte për ty!”, i shkruajti vajza nënës së saj.

I dërgon një foto po me reçipeta, por me shkrimin: “Mos u shqetëso zemër, të mitë janë më të mirë gjithsesi!”

w1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...