Lifestyle

I vinte turp nga trupi i saj, nëna 23 vjeçare që krijoi trupin fantastik pasi peshonte 135 kg (Video)

Një mama beqare obeze e cila mori shumë peshë pasi lindi fëmijën e saj të parë, ka humbur 58 kile dhe tani ka një pamje marramendëse.

Natalie Burtina, 23 vjeçe nga Mooroopna e Victorias në Australi, tha për Daily Mail Australia se kur ishte 135 kile dhe me një masë 24 ajo nuk po arrinte dot më as që të shihte veten në pasqyrë.

 

‘Ndihesha e turpëruar.Nuk shihja më nëpër pasqyra”, tha ajo.Por pas ecjeve të shumta dhe konsumimit të shpeshtë ujit, ajo ka arritur të dobësohet në mënyrë të pabesueshme.

 

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *