Published On: 26 Shkurt, 2016

Vrastari Ibrahim Kelmendi! Do ta vriste edhe tani kolonelin Krasniqi (Video)

 

LEXONI EDHE:

http://www.shqiptari.eu/kush-eshte-atentatori-tan-l-miku-i-hashim-thacit-dhe-edi-rames-3/

 

A është e mundur që është kaq shpirtzi, kaq shpirt kriminel Ibrahim Kelmendi. Ai pas botimi të vazhdimeve nga shqiptari.eu, të shkrimeve për vrasjen e ministrit të Mbrojtjes Ahmet Krasniqi, ka shprehur bindjen se njësoj mendon se koloneli e meritonte vrasjen, sepse ai ishte sipas tij në shërbim të Serbisë, spiun e çfarë jo.

Edhe t’ia bësh kurthin e vrasjeve, edhe ti përbaltësh këtë mund ta bëjnë vetëm shpirtrat vrastarë si ky njeri.

“Tani e lexova shkrimin. Qenka një mjegullnajë e re.

Unë do të ndihesha krenar, po të kisha ndonjë meritë për vrasje të Ahmet Krasniqit, sepse atëherë e sot e dija për marionetë të Serbisë.

Ky është mendim subjektiv”, ka shkruar ai në fb. Për ta çuar më tej këtë marrëzi, thotë se vrasësi i kolonelit nuk duhet dënuar.

“Sa për informim të natyrës “teknike”, rreth tre javë para atentatit e deri dy-tre ditë pas atentatit, nuk isha fare në Tiranë. Isha në udhëtim larg Europës, i shoqëruar nga një ushtarak i Shtabit të FARK-ut. Atë ma dhanë, si ekspert për armatim. Është mitrovicali, me mbiemër Kalaveshi. Jeton në Slloveni.

Kësaj radhe akuza qenka paksa tepër e zgjeruar dhe qenkan bërë drithë e miell bashkë…

Ndoshta më mirë të mos zbulohet atentatori, sepse nuk ia vlen të dënohet për këtë vrasje.

Uroj të mirëkuptohem. Kam konsideratë edhe për keqkuptim”, deklaron Kelmendi. SHQIPTARI.EU

 

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. mali thotë:

  Komunsitet enveristet stalinistet shqiptare,Jan kopje e bishave serrbe jan njete si ata.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Kili thotë:

  Komunistet dhe marksistet armiqte radikal te kombit.Serbet jane lule para marksiateve ne demin qe ata i bejne kombit.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(9) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...