Published On: 11 Korrik, 2016

I thyhet vetura Mimoza Kusarit

Sot herët në mëngjes, rreth orës 07:00h është thyer vetura e kryetares së Gjakovës Mimoza Kusari- Lila.

Vetura e Kusarit- Lila ka qenë e parkuar në Gërmi përderisa ajo po kryente vrapimin e përditshëm në parkun e “Gërmisë”.

Këtë e ka konfirmuar për zëri.info edhe vet kryetarja Kusari- Lila, e cila thotë se i është thyer vetura me ç’rast i është vjedhur një kulet dhe disa dokumente personale.

“Herët sot në mëngjes më është thyer vetura, si çdo ditë që shkoj në Gërmi për të vrapuar, kur jam kthyer nga vrapimi në ora 07:00h e kam parë që më është thyer vetura. Më është vjedhur kuleta personale si dhe disa dokumente. Nuk e di nëse ka qenë vjedhje ordinere apo jo, por që ka pas edhe vetura tjera përreth. Ka mbet policia që ta hetoj rastin:, ka thënë Kusari-Lila.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...