Published On: 16 Janar, 2016

I shumëkërkuari Antonio Conte

  • Antonio Conte pritet të largohet nga Përfaqësuesja e Italisë gjatë këtij viti.
  • Vetë trajneri italian e ka konfirmuar një gjë të tillë se pas evropianit ‘Francë 2016’, do t’i japë fund aventurës së tij në krye të ‘Azzurrëve’.

Por ish-trajneri i Juventusit nuk do të pushojë pasi për të tani kanë ardhur shumë oferta.

Sipas medieve italiane, favorite mbetet skuadra e Milanit për ta angazhuar Conten pas përfundimit të stinorit.

Por italiani mund të shkojë edhe në Angli, ku janë përmendur emrat e dy gjigantëve Manchester United dhe Chelsea.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...