Published On: 28 Shtator, 2016

I riu i çon qesen me plehra te dera: Ramës me dashuri Agroni, taksapagues i rregullt

Agroni është një i ri që ka vendosur t’i bëjë një ‘dhuratë’ Kryeministrit Rama.

Ai e ka publikuar iniciativën e tij në profilin e “Nisma Thurje” në Facebook, së bashku me dy foto.

“Meqë Kryeministri ynë do plehra, unë i mblodha të miat sot dhe ia çova te zyra. Dhashë kontributin si qytetar i rregullt i vendit. I ftoj të gjithë ta bëjnë. Le t’i çojmë plehrat nëpër institucione, meqë u duhen. Nëse ai do plehra, të cilat i kemi me shumicë, përse të mos e ndihmojmë?”,- eshtë mesazhi i tij në Facebook.

Ai i ka lënë edhe një letër për Ramën, së bashku me plehrat që ka lënë në hyrje të Kryeministrisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...