Published On: 31 Korrik, 2016

I revoltuar Milaim Zeka: Shefqet Krasniqi, prostitutat e tije, xharpëri, dhe pe…

Gazetari Milaim Zeka ka reaguar shumë ashpër ndaj deklaratës së imamit Shefqet Krasniqi, i cili ka theksuar se femrat që shkojnë në deti janë prostitute.

Zeka ka thënë se Shefqet Krasniqi është më i rrezikshëm se sa propoaganda e ISIS-it.

Reagimi i plotë i Milaim Zekës:

Shefqet Krasniqi, prostitutat e tije, xharperi, dhe pe…

Ky pehlivani i fese, qe lidhje me fe nuk ka, ky keqeperdorues i fjales publike, i paska qujte prostituta ato femra qe shkojne ne deti.

Ma e rande eshte kjo propogande, se sa ajo i ISIS-it ne Siri.
Lajmi i dyte i dites, ishe se si njerin e paska kafshu gjarperi ne banjo, ne nje vend jo te pershtatshem.

Thash me vete qysh ai gjarper nuk e kafshon Shefqetin ne gjuhe, kur flet magarlleqe te tilla, kur fyen miliarda femer, po shkon e kafshon ate te shkretin fukara.

Krejte ne fund: nese Shefqet Krasniqi kish me shku ne xhnet, une vullnetarisht do te shkoja ne xhehnem, vetem mos me taku asnjehere, as ne kete bote, as ne ate.

Masi nuk ka prokuror ne kete Kosove, le te fole çka te doje. Edhe ai tv qe transmeton fyerje te tilla, eshte dy here ma fajtor…

Lum si ne…

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kadri Bajrami thotë:

    O Milaim burri sa të jen ata të cilët i vran pas lufte shum djem dhe nuk u burgos askush dhe këta mbrohen nga krerët politi , nuk është për qudi që anti shqiptarët i kan duart e gjata dhe mjellin analfabetizëm , pedofili e qka e qka jo ma zi pë këtë të mjer komb . Me respekt Kadriu

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...