Published On: 15 Gusht, 2017

I reagon ashpër Nuredin Lushtakut vajza e Sami Lushtakut, “po tregohesh i lig” (Foto)

  • Zhvillime interesante po ndodhin në degën e PDK-së në Komunën e Skënderajt. Tash kur zgjedhjet po ofrohen, shtohen edhe më shumë ambiciet politike të individëve për të udhëhequr me këtë komunë; deri tash bastion i PDK-së.

Kryetari aktual, Sami Lushtaku, edhe pse është deklaruar kundër rikandidimit, tash po mendon sërish t’i futet garës për një mandat të ri, shkruan Magazina.al. Por kushëriri i tij, Nuredin Lushtaku, këmbëngul që ai të jetë kandidat pasi kështu ka qenë marrëveshja mes tij dhe kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Këmbëngulja e Nuredinit për të kandiduar, ka bërë që të reagojë ashpër vajza e Sami Lushtakut në një postim në rrjetin social Facebook.

Ky është postimi i saj:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...