Published On: 27 Prill, 2016

I quajti shqiptarët sllavë, Shota Baraliu kërkon falje

Aktorja dhe këngëtarja Shota Baraliu, ka kërkuar falje gjithë shqiptarëve pas një deklarate që ka dhënë.

Shota në një intervistë për Magazina.al, ka kërkuar falje pas një deklarate që ka dhënë në një emision televiziv e që kishte nxitur reagime të shumta.

Ajo kishte deklaruar se shqiptarët e Kosovës janë të përzier me racën sllave, duke thënë se një përqindje e madhe e shqiptarëve të Kosovës kanë martesa të përziera me serb e boshnjak.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...