Published On: 16 Janar, 2016

I propozoi të dashurës 148 herë martesë dhe ajo se kuptoi (Video)

  • Ray Smith e ka propozuar të dashurën e tij 148 herë, por ajo nuk e ka kuptuar aspak qëllimin e tij.

Duke shkruar në një kartë: A do të martohesh me mua?, i riu nga Grimsby, e propozonte të dashurën Claire Bramley fshehurazi, duke shfaqur kartën prapa saj sa herë që ajo bënte ndonjë foto.

38-vjeçari nga Britania e Madhe shpenzoi plot pesë muaj të jetës së tij duke i propozuar të dashurës së tij shtatzënë.

“A do martohesh me mua?” ishte letra të cilën ai e mbante kudo me vete për pesë muaj të tërë. Kështu ai bëri 148 fotografi gjatë kësaj kohe, për të realizuar propozimin e tij romantik.

“Kërkova online për propozime dhe pash shumë ide mirëpo dëshiroja diçka unike. Kështu vendosa që të bëja fotografi për pesë muaj të tërë”, shprehet 38-vjeçari i cili për Krishtlindje mori një përgjigje pozitive për 148 pyetjet e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...