Published On: 19 Gusht, 2016

I pathyeshëm Bulliqi: Vetëm faktet ma ndryshojnë votën për demarkacionin

Pas denoncimit publik të deputetes së LDK’së Vjosa Osmani se qeveria ka larguar emrin e saj dhe të kolegut Shpejtim Bulliqi nga ftesat e pjesmarrjes në inagurimin e rrugës Beau Biden, ka reaguar edhe Bulliqi shprehur se vetëm faktet mund ta ndryshojnë mendimin e tij për demarkacionit.

Ai tha për Gazetën Express se nuk pret presione nga askush në lidhje me këtë çështje për arsyen se mendimi i tij është tërësisht profesional.

“Ata nëse kanë fakte të më bindin së kanë vepruar mirë me argumente unë i pres me dëshirë. Por diçka e tillë nuk ekziston prandaj nuk ka arsye askush të bëjë presione kur faktet janë në anën tonë.” tha Bulliqi për Gazetën Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...