Published On: 14 Shkurt, 2016

I paparashikueshëm edhe nga pika e bardhë, Messi dhuron spektakël

  • Barcelona ka fituar 6-1 ndaj Celta Vigos në Camp Nou.

Katalunasit dhuruan spektakël, por ajo që vazhdon të komentohet është ekzekutimi i penalltisë nga i cili erdhi katërtë i Barcës.

Çdo gjë filloi nga një driblim i brazilianit Neymar, pastaj edhe lëvizjet e Messit në zonë dhe në fund ekzekutimi fantastik, i cili u konvertua në gol nga Luis Suarez.

Më poshtë keni aksionin dhe driblimet e dyshes Neymar-Messi. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...