Published On: 19 Tetor, 2016

I ngacmonte gruan në Facebook, ideja e burrit për t’u hakmarrë ishte brilante (Foto)

Një grua e martuar merrte shpesh mesazhe ngacmuese dhe erotike nga një mashkull të cilin nuk e njihte. Pasi i tregoi të shoqit për këtë shqetësim, ai gjeti zgjidhjen perfektë për ta larguar.

Karl Hughes ka veshur të brendshmet e të shoqes dhe ka bërë një foto para pasqyrës duke ia dërguar personit që e bezdiste me mesazhe. Pas kësaj fotoje ai nuk i shkroi më.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...