Published On: 27 Shkurt, 2016

“I lumtë dora Avni Rrustemit të ri, që merr nishan Kadri Veselin”

 • Bashkëshorti i deputetes Albulena Haxhiu, që është edhe anëtar i Vetëvendosjes, Alban Krasniqi nëpërmjet një postimi në Facebook, ka thënë se kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli nuk ka milici që e mbron. Thotë të ketë dorën e marë ai që e merr në shenjë.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Kadri Veseli duke keqpërdorë ditët e fundit të Bacës Adem i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore. Kadri, ti kurrë nuk do mund ta fshehësh kriminalitetin tënd përmes abuzimit me figurën e Adem Demaçit. Kadri të vjen radha edhe ty..shumë shpejtë, ska milici që të mbronë nga populli i revoltuar. Pastë dorën e marë ai që të marrtë në shenjë.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. mali i vërtet thotë:

  Ti mali i ujqërve pederastë kur s’ke fuqi me majt grun tate në vathë, mos u merr me mbesën e gocën e motrën e heronjve….
  Kadria shum e ka tepru dhe ju që e mbroni ikni me vrap, se ju kena pa!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(2)
 2. Mal Uka thotë:

  Epja gruen Ati Avni Rrustemi E ai nuk perqyrravet si Ti Po pa
  Fjale ati qe ia preke moralin grues Ia bane trupin sterrvine !
  Dam i madh qe je martue o defatan me qampare !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(4)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...