Published On: 24 Prill, 2017

I kërkojnë seks treshe, kështu ka reaguar Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është bërë pjesë e një skandali, i cili është raportuar nga mediat e huaja.

Sipas tyre Orës i është propozuar nga ish-anëtarja e grupit Spice Girls, Mel B dhe bashkëshorti i saj për të bërë seks treshe. Këto fakte kanë dal disa javë pasi Mel B kishte kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj me motivacionin se ishte i dhunshëm dhe se kërkonte ai seks treshe, por në fakt sipas dados në shtëpinë e këngëtares është e kundërta. Ndërkohë  mësohet gjithashtu se Rita Ora i ka refuzuar këto kërkesa duke u larguar nga çifti.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...