Published On: 8 Gusht, 2017

I ka ardhur në majë të hundës identifikimi si nusja e Jozefina Topallit, ja çfarë shkruan nusja e Topallit

Moderatorja sportive Eva Murati ka shpërthyer kundër të gjitha portaleve, që edhe pas shumë vitesh karrierë e identifikojnë falë emrit të nëns së partnerit të saj.

Eva është e lidhur prej vitesh me djalin e ish kryetares së parlamentit dhe një nga emrta më të rëndësishëm në rradhët e Partisë Demokratike, Jozefian Topallit.

Zakonisht lajmet për të fillojnë: “Nusja e Jozefina Topallit…”. Por me sa duket ajo është në fund të durimit.

‘Kur merr guximin te google-osh emrin tend dhe zbulon se duhet te besh nje falenderim zyrtar per portalet dhe gazetat qe pavarsisht gjithckaje nuk me lene te shijoj asnje sukses timin ne menyre qe te arrij me shume!!! Thanks’-ka shkruar ajo krah fotos së postuar në instagramin e saj. / Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...