Published On: 22 Mars, 2016

I jashtëzakonshëm, dokumentar për trashëgimtarët e Skënderbeut, 6 shekuj pas (Video)

 

Dokumentari shumë interesant për pasardhësit e Skënderbeut është sjellë nga publicist Fahri Xharra.

 

Heroi i dy brigjeve të Adriatikut .Miq te nderuar, do te çfaqi një dokumentar shumë interesant per pasardhesit e Skenderbeut . Shikim te mbare dhe krenari , ju deshiroj.(Videofilmi eshte perkthyer ne shqip me kerkesen time nga nje mik shqiptar qe jeton ne Itali .E falemnderoj ! )

Posted by Fahri Xharra on Sunday, November 1, 2015

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Pirro thotë:

    Te lumt z.Xharr.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...