Published On: 26 Mars, 2016

I hakërrehet Ramushit, Glauk Konjufca, kujdes ti po na fyen (Video)

  • Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka reaguar pas deklaratave të liderit të AAK’së Ramush Haradinaj. Thotë se ky i fundit ka fyer deputetët kur ka thënë se nuk gjuan gaz lotsjellës në Kuvend.

“Haradinaj i ka fyer të gjithë ata që kanë hedhur gaz në Kuvend, Donika Kadaj-Bujupin, Pal Lekajn, Time Kadriajn dhe të gjitha të tjerët opozitar që kanë hedhur gaz. Nuk më duket në rregull kjo”, ka thënë Konjufca për emisionin “Argument Plus” në RTV 21.

Ndërkohë Konjufca ka mohuar zërat se ka përçarje te opozita e bashkuar.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...