Published On: 23 Prill, 2017

I gjejnë marihuanë, policia arreston shqiptarin me shtetësi zvicerane

Në pikën kufitare Dheu i Bardhë, policia ka arrestuar shqiptarin, me shtetësi zvicerane, pasi të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar sasi e dyshuar narkotike.

Sasia narkotike e gjetur, i takonte llojit marihuanë dhe peshonte 16 gram.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...