Published On: 13 Janar, 2016

“I fort është Hashimi” e aktvizon në parti prap Bajram Rexhepin

Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së PDK-së ka marrë pjesë edhe Bajram Rexhepi. Kjo është befasuese, pasi ai pak javë më parë në një prononcim për Indeksonline pati thënë se është larguar nga politika krejtësisht.

Ish kryetari i Mitrovicës dhe ish ministri i Punëve të Brendshme duket se është bindur të vazhdojë aktivitetin e tij në PDK.

Besohet se ka qenë pikërisht shefi i tij i partisë, Hashim Thaçi që ia ka mbushur mendjen Rexhepit që mos të largohet dhe të jap kontributin e tij në parti dhe politikë. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...