Published On: 15 Tetor, 2016

“I fejuari milioner feston me femra të zhveshura, por unë i besoj”

Çdo ditë, Juliann Nicole gjen në mediat sociale, foto të të fejuarit të saj duke pozuar me femra të zhveshura pas festave të çmendura.

Bukuroshja 26-vjeçare është fejuar me multimilionerin Tony Toutouni, i njohur edhe si Mbreti i Instagramit pasi poston vazhdimisht foto nga festat e çmendura, makinat e shpejta dhe avionët privatë.

Por edhe pse Tony është i famshëm në mbarë botën për këtë stil jetese, Juliann thotë se i beson bashkëshortit të saj të ardhshëm.

Ndërkohë 43-vjeçari nuk duket se po e ndal këtë stil jetese.

Të dy u takuan rastësisht në një karburant. Fillimisht ajo nuk e pëlqeu, por më pas ranë në dashuri.

Amerikania Juliann thotë: “E di që shumë femra do bëheshin xheloze, por unë nuk bëhem më. I pranoj më shumë gjërat tani”.

“Fillimisht ziheshim dhe ndaheshim, por ato foto janë thjesht njëra anë e tij. Ai ka një zemër të madhe dhe do jetë një baba i mirë një ditë. Kam mësuar t’i besoj”.

“Mamaja ime nuk e mbështet marrëdhënien tonë dhe feministet më tallin online”.

Kurse Tony, që e ka bërë pasurinë me klube nate në Hollivud, thotë: “E gjithë jeta ime ka qenë shpenzim parash me vajza të bukura dhe makina të shtrenjta”.

“Por Juliann më bën të lumtur dhe jam gati për angazhim me të”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...