Published On: 23 Gusht, 2016

I dyshuari për vrasjen e trefishtë në Gjakovë, në arrati

I dyshuari për vrasjen e tre personave në Çarshinë e Gjakovës, ende është në arrati dhe policia nuk ka arrestuar askënd.

Zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Gjakovës, Lirie Podrimaj ka thënë për Klan Kosova se nga dëshmitarët okularë, ka marrë informatën se në momentin që ka ndodhur vrasja, dorasit janë larguar me një veturë nga vendi i ngjarjes.

 Ajo po ashtu ka deklaruar se njësitet hetimore të policisë kanë dalë në teren dhe po kërkojnë për të dyshuarit.

Vrasja që ka ndodhur në kafiterinë “Deep Bar” në Gjakovë, ka lënë të vdekur dy vëllezër, Valon Islamaj 35 vjeçar dhe Ilir Islamaj 28 vjeçar si dhe Zef Krasniqi, 37 vjeçar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...