Published On: 2 Mars, 2016

I doktoron edhe nona e Hashes, nëna Hyrë! Po tezja ju ka ba xheloze

Pas doktorimit të Zonjës së Parë të Republikës së Kosovës, Dr.Lumnije Thaçi, jo pas shumë kohe ka doktoruar edhe një anëtar i kësaj familje.

Bëhet fjalë për nënën e Hashim Thaçit, nënën Hyrë.

Sipas burimeve tona, nëna Hyrë, kjo nënë fisnike, ka doktoruar me temën ‘Hamami i Hyrës ndër shekuj’.

Doktoratura e nënës Hyrë thuhet se i është dedikuar burrit të saj, babës Haxhi, i cili është duke përfunduar masterin aktualisht, shkruan pampress.

Dhe sipas burimeve tona, doktoratura e nënës Hyrë fillon me shprehjen ‘Për inati t’resë, m’doktoroftë djali’.

Po tezja ju ka ba xheloze! Edhe ajo po lyp!

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. shukri gashi thotë:

    Une jam mergimtar ne diaspor dhe apolitik po du me ju dhene nje verejtje ju po e teproni qfaj ka familja leni familjet e mernu me individ se te gjith ata qe miren me thash e theme jan me te keqinj se vete keta me te cilet ju oo mireni shiqoni punt e juve me mir di ti keni punt.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(6) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...