Published On: 17 Janar, 2016

I digjet vetura Seremb Gjergjit (Video)

Sermb Gjergjit, kandidatit për president të Kosovës i është djegur vetura.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gjergji në një postim në Facebook, ku edhe ka postuar videon e gjendjes së veturës së tij, përkatësisht veturën në flakë.

Ai shkruan:

Miq te dashur, mbreme me eshte kalle kerri. Eshte po ai kerri qe e keni pare ne media. Per informimin tuaj: E gjithe Familja kemi shpetuar, edhe pse rrezik i madh. €24000 dolen doresh, por jam dhe e bleje tjetrin. Policia po i zhvillon hetimet per rastin dhe faktoret e zjarrit. Gezuar dhe ju prifte mbare

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...