Published On: 4 Maj, 2016

I digjet shtëpia natën e parë pasi u zhvendosën në të

Një familje në Massachusetts po ndihen zemërthyer pasi zjarri ka përfshirë shtëpinë e tyre në natën e parë pasi ata u zhvendosën në të.

Rodriguez dhe gruaja e tij Nicole thanë se kishin qëndruar në shtëpinë e tyre të mbyllur deri të enjten më 28 prill.

 Më 1 maj çifti dhe tre nga fëmijët e tyre janë zgjuar nga alarmet e zjarrit, transmeton Klan Kosova.

Flakët kishin përfshirë shumë shpejt dy katet e shtëpisë duke djegur të gjithë pasurinë e familjes.

“Ne kemi jetët tona, fëmijët tanë janë të sigurt”, ka thënë Nicole Rodriguez, pronari i shtëpisë.

Ekipet e sigurisë kanë thënë se ende po vazhdojnë hetimet lidhur me shkaktarët e zjarrit.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...