Published On: 19 Korrik, 2016

I del në ndihmë shqiptarëve në Turqi

 

Shqiptari patriot me vepra Ramiz Mavriqi sonte ka postue oferten e parë dhe me shumë domethënie për shqiptarët nga Turqia që janë të ekspozuar ndaj terrorit erdoganist. Z. Mavriqi ka postue në facebook këtë ofertë, që çdo shqiptari do ia prek ndërgjegjen atdhetare.
I jap në shërbim pa pagesë për shumë vite dy shtëpi të mobiluara me dy hektarë tokë dhe pemë për shqiptarë nga Turqia nëse janë në presion nga pushteti që po burgosë, rrafë dhe maltreton njerëzit tanë pa kurrfar arsye!
Tel kontaktues: Ramiz Mavriqi
00 377 45 38 73 87

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...