Published On: 31 Korrik, 2016

I del cipa edhe Adriatikut, femra gjysmë nudo në plazhin e Qerretit

Në foto vihet re një femër që po bën banjo dielli gjysmë e zhveshur në plazhin e Qerretit.

Siç duket, nga shumë foto të tjera të postuara në rrjetet sociale, kryesisht në plazhet e jugut të Shqipërisë, janë vënë re disa femra që bënin plazh gjysmë nudo në prani të qindra pushuesve.

Tashmë shqiptarët, me sa duket, nuk kanë turp më të tregojnë atë pjesë të trupit të tyre që jo shumë kohë më parë u konsideronte në rast zbulimi si degjenerim i njeriut.

Mirëpo, vitet kanë ecur, mentaliteti njerëzor ka evoluar dhe, ec e ec, mbërritem edhe ne tek Europa.
femr

femra-topless-225x300

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...