Published On: 5 Prill, 2016

I dehur? Nano sheh ëndrra me sy hapur: “Dua të bëhem President”

Ka mjaftuar një nevojë e momentit e Edi Ramës kundër Ben Blushit, për të rinuar dhe rizgjuar ëndrrimtarin e Presidencës, Fatos Nanon. Ky i fundit ka bërë publike edhe një selfie, ku shihet i rinuar, i rizgjuar dhe plot energji për ëndrrën e radhës. Të njëjtin premtim me shumë gjasa ka mundësi ti ketë bërë edhe Pandeli Majkos, kryetari socialist Edi Rama. Majko ka kohë që sillet dhe flet si Presidenti i Shqipërisë së madhe dhe çlirimtari i Kosovës. Kohë ëndrrash…

Screen Shot 2016-04-04 at 11.44.17 PM

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...