Published On: 10 Gusht, 2016

I dashuri i Dua Lipës promovon hip hopin kosovar dhe Kreshën e Lyricalin (Foto)

I dashuri i yllit të popit në botë, Dua Lipës, ka përkrahur hip hopin shqiptar.

Isaac, i dashuri i Dua Lipës në InstaStory ka publikuar një video nga koncerti i djeshëm ku shihen duke performuar Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Në këtë video ai ka ka shprehur pëlqimin e tij për repin kosovar.

I dashuri i Dua Lipës promovon hip hopin kosovar (Foto)

“Çfarë repi kosovar!”, ka shkruar i dashuri i Duas në videon e publikuar.

Ky është një tjetër rast promovimi i hip hopit shqiptar në botë dhe pëlqimi për Mc Kreshën e Lyrical Son që tashmë janë futur në Billboard. /Telegrafi/

kosovo

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...