Published On: 17 Janar, 2016

I biri i Smajl Hajdarajt, kriminelët atentatorë do të dalin para drejtësisë!

Smajl Hajdaraj

Smajl Hajdaraj

14 Vite më parë (17 janar 2002) , në një atentat politik u vra prindi ynë Smajl Hajdaraj, deputet i Kuvendit të Kosovës. Që nga vrasja, drejtësia nuk e ka bërë as më të voglin hap për zbardhjen e vrasjes. Për ne, ky krim është si të ketë ndodhur dje. Kriminelët atentatorë (ekzekutorët, organizatorët dhe urdhërdhënësi) Shpresojmë që t’mos jetë e largët ajo ditë!

Shpëtim Hajdaraj

P.S. Një dorëshkrim autentik nga Smajl Hajdaraj, pak kohë para se të vritej (1 javë), që ju ftoj ta lexoni, tregon më së miri se ku ishim dhe ku jemi!

Hajdaraj-1

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...