Published On: 30 Maj, 2016

Hyseni: Vizat na hiqen nga mesi i verës (Video)

Çështja e liberalizimit të vizave, për ministrin e Brendshëm, Skender Hyseni, është çështje e kryer, dhe lëvizja e lirë për qytetarët e Kosovës do të ndodh shumë shpejtë.

“Jam i bindur se qytetarët e Kosovës do të kenë mundësi të lëvizin pa viza në shtetet anëtare të Schengenit kah mesi i verës”, u shpreh ministri i Brendshëm, Skender Hyseni në emisionin “Puls” të KTV-së.

Megjithatë, ai tha se çështja e demarkacionit është e ndërlidhur me këtë çështje.


S. Hyseni

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...