Published On: 19 Qershor, 2016

Hysaj: E meritonim fitoren, respekte tifozëve…

Elseid Hysaj ka falenderuar tifozët kuqezi për mbështetjen që i kanë dhënë Kombëtares Shqiptare të Futbollit.

Duke folur për mediat në përfundim të ndeshjes, ai është shfaqur mjaft i lumtur për fitoren e arritur, për të cilën tha se e meritonin dhe për Shqipërinë jep gjithmonë maksimumin.

“Besoj që kemi luajtur shumë mirë, kemi treguar që jemi skuadër shumë e mirë. Faleminderit tifozëve, shpresoj që të kualifikohemi. Kemi luajtur shumë mirë dhe e meritonim. Përpiqem të jap maksimumin gjithmonë për kombëtaren”, tha Hysaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...