Published On: 31 Korrik, 2016

Hykaj asiston dhe shënon super gol për Luzernin (Video)

Jahmir Hykaj ka qenë protagonist në fitoren e Luzernit kundër Grasshopers

Ish futbollisti i Kombëtares shqiptare, Jahmir Hyka ka asistuar dhe shënuar në fitoren e vështirë 4:3 kundër Grasshopers në kampionatin Zviceran.

Hykaj ka qenë njëri prej protagonistëve, pasi shënoi golin e dytë në fitoren e skuadrës së tij. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...