Published On: 22 Qershor, 2016

Hungaria sërish kthen shpresat për shqiptarët, udhëheq ndaj Portugalisë 3 me 2 – Video+Foto

 

Luis Nani ka shënuar për Portugalinë

Portugalia ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Hungarisë, me golin e shënuar nga sulmuesi Luis Nani.

Ky rezultat e eliminon përfundimisht Shqipërinë nga Euro 2016, por duhet të presim edhe pjesën tjetër të ndeshjes. /Express/

Hungaria dhe Portugalia kanë shënuar nga një gol në pjesën e dytë

Hungaria ka kaluar e para në epërsi me golin e kapitenit Dzsudzsak, por Portugalia është përgjigjur menjëherë me Cristiano Ronaldon. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...