Published On: 10 Maj, 2016

Hummels dhe Sanchez në Bayern

Pra, Bayern Munich kanë nënshkruar Borussia Dortmund mbrojtës Mats Hummels dhe mesfushorin Benfica Renato Sanches nga fillimi i sezonit të ardhshëm.

Kush Bayern të luajë në finale të Kupës së Gjermanisë më 21 maj – vetëm Borussia Dortmund. Nëse është e nevojshme atë, Hummels duke lëvizur prapa në Bayern duhet të erëz atë lojë një nivel ose 100.

Hummels ka pasur një vit në kontratën e tij të majtë me Borussia Dortmund dhe asnjë tarifë transferimit është zbuluar.

Sanches, të cilët kishin mjekësore të hënën, ka nënshkruar një marrëveshje pesë-vjeçare me kampionët gjermanë. Bayern paguar 35 milion €(28 milion €) për Portugalinë ndërkombëtar, i cili është kërkuar edhe nga Manchester United, e cila mund në rritet në  45 milion €.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...