Published On: 6 Prill, 2016

Humbje e turpshme e Real Madrid nga fillestarët gjerman

Wolfsburgu e ka mposhtur Real Madridin me rezultat 2:0, në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Rodriguez dhe penalltia dhe Arnold shënuan për fitoren e skuadrës gjermane.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...