Published On: 4 Shtator, 2016

“Humbje e madhe për Kosovën”

Granit Kolshi shpreson se Samir Ujkani do të mund të luajë të hënën mbrëma ndaj Finlandës

Kosova është ende në pritje të një përgjigje nga FIFA për gjashtë futbollistë, ku në mesin e tyre është edhe kapiteni Samir Ujkani.

Portieri i Besës, Granit Kolshi, ka thënë se do të ishte një humbje e madhe për Kosovën nëse kapiteni Ujkani nuk luan ndaj Finlandës.

“Është humbje e madhe për ne nëse nuk luan Ujkani kundër Finlandës. Por, ne jemi në formë dhe do të japim maksimumin në këtë sfidë. Nuk ka rëndësi kush starton nesër, ne do të luajmë për fitore”, ka thënë Kolshi. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...