Published On: 25 Mars, 2016

Humbisni 1 cm nga beli juaj për vetëm një ditë

Kjo recetë e mrekullueshme ka ndihmuar një numër të madh të grave, që  të humbin 1cm nga beli i tyre për vetëm një ditë,transmeton parrotlla.

Ky shurup ka aftësinë për të eliminuar yndyrën e tepërt nga trupi dhe në të njëjtën kohë përmirëson funksionin e trurit.

Përbërësit:

-1 lugë çaji mjaltë

-1 filxhan lëng të shtrydhur nga gejpfrut

-2 lugë gjelle uthull molle

Udhëzime:

Vendoseni të gjithë përbërësit në një blender dhe përzieni mirë,deri sat ë bëhet një masë homogjene.

Ja si ta përdorim :

Konsumoni përzierjen para drake dhe darke për një javë.Pastaj,bëni një pushim 7 –ditor dhe përsëriteni procedurën e njejtë nëse është e nevojshme.

Nëse nuk ju pëlqen shija e gejpfrutit ,mund ta zavëndësoni me lëng portokalli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...