Published On: 19 Tetor, 2016

Humbën jetën tragjikisht, hoxhë Riad Emini dhe motra e tij (Foto)

Personat që kanë humbur jetën nga aksidenti i mbrëmshëm në fshatin Gracë të Lipjanit janë motër e vëlla.

Ata janë Gentiana dhe Riad Emini. Mësohet se Riad Emini ishte hoxhë i ri i këtij fshati.

Sipas policisë si pasojë e aksidentit viktimat kanë pësuar lëndime të rënda dhe kanë ndërruar jetë. Në këtë aksident lëndime trupore kanë pësuar edhe pesë pasagjerë të cilët janë dërguar për tretman mjekësor./Indeksonline

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...