Published On: 5 Gusht, 2017

Humb Juventusi (Video)

  • Tottenhami e mposhti 2:0 Juventusin.

Tottenhami e ka mposhtur 2:0 Juventusin në ndeshjen e fundit në turneun miqësor “International Champions Cup”, shkruan Gazeta Express.

Kane në minutën e 10’të dhe Eriksen në atë të 52’të, shënuan për fitoren e pastër ndaj “Zonjës së Vjetër”, që nuk arriti të realizojë asnjë gol. /Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...